Arama Türü:  
 

“ Mart 2013'de hızla yenilemek istediğim Sarar Yapı web sitesi için sizinle irtibata geçtim. İletişimde olduğumuz her an güler yüzlü yaklaşımınız, ayrıca web sitemiz içeriğinin belirlenmesi, isteklerin anlaşılarak düzgün bir şekilde uygulanması, hizmetinizin hızı ve kalitesi konusunda çok memnun kaldığımı belirtir, dürüst yaklaşımınız için çok teşekkür ederim. ”

Tuncay SARAR

Sarar Yapı

“ INC Endüstriyel olarak web sayfamızın yenilenmesi ve güncellenmesi gerekmekteydi, internet üzerinden ve çevremizdeki eş dost aracılığı ile araştırmalar yaptık. Bu işi yapan bazı firmalarla görüşmelerimiz neticesinde iş, referanslar ve vermiş oldukları uygun teklifleri ile Ena Grup Reklam’la görüşmeye karar verdik. Çalışanlarının güler yüzlü, titiz çalışmaları ile sitemizin yayın hayatından sonrada her türlü desteklerini esirgememeleri sonucu uzun vadede birlikte çalışmaktan duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isteriz.

Sonuç Olarak Ena Grup Reklam’a web sayfamızın hazırlanması sırasında tüm çalışanların gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür eder, işlerinde başarılar dileriz. ”

Ufuk YILDIZ

INC Endüstriyel

“ 4 Şubat 2013 tarihinde yaptırmak istediğimiz web sitemiz için hazırlamış olduğunuz web tasarımı ve içeriği sitemizi ziyaret eden tüm ziyaretçilerden olumlu geri dönüş almamızı sağladı. Uyguladığınız içerik ve reklam yönetimi sayesinde, arama motorlarında üst sıralarda yer almaya devam ediyoruz. Bu sayede web üzerinden gelen müşteri adedimiz oldukça arttı; her geçen gün de artmaya devam etmekte. Sunduğunuz ve bizlerin de kolaylıkla erişerek güncelleme yapabildiğimiz web sitemiz sayesinde, her gün, her dakika yeniliklerden ve web üzerinden araştırma yaparak doğru adresi bulmaya çalışan müşterileri bilgilendirebiliyoruz. Bizim işimizde olduğu gibi, sizin içinde satış sonrası hizmetin ne kadar önemli olduğu açık. Her aradığımızda size ulaşabiliyoruz ve destek alabiliyoruz. Bu bizim için çok önemliydi, çünkü web sitesi yaptırmaya karar verdiğimizde yaptığımız araştırmalar sonucu, farklı firmaların özellikle web sitesinin güncellemesi aşamasında geri planda kalmak istemeleri ve bunun yanında birde faiş fiyatlar istemeleri bizi çok şaşırtmıştı. Sizinle çalıştığımız için çok mutluyuz, tüm desteklerinizden dolayı teşekkürlerimizi sunarız. ”

Doğancan ÇATAL

MNK Mutfak